| pantera2011 a întrebat:

FUNDA! vreau si eu sa editez ceva poza si anume: vreau sa tai o persoana din poza afara si sa ma adaug pe mine.Cu ce program pot sa fac aceasta editare? Cum se numeste programul?

4 răspunsuri:
| xMary a răspuns:

Cu PHOTOSOP...
Sau poti face asta si online cu programul pizap. www.pizap.com

Sper ca te-am ajutat. Funda? :-* :o3

| Robertel a răspuns:

E putin mai greu pentru ca iti trebuie photoshop. Daca vrei da-mi pm cu pozele si te ajut eu ca am programul

| LittleGirl_8468 a răspuns:

Poti face asta cu PHOTOSHOP. insa ai nevoie de indemanare, deoarece este cam dificil. Sper ca te.am ajutat happy.

| Avenger a răspuns:

Pai sunt mai multe, eu iti recomand PhotoShop sau PhotoScape