| MeeJenn a întrebat:

Funda!batting eyelashes Vreau si eu un program de editat poze ONLINE gen Picmonkey pentru ca acum nu mai pot accesa unele efecte (royal) si chiar am nevoie de un efect. Oricum nu vreau programe complicate si nici nu vreau sa le descarc. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lydia28 a răspuns:

Paint.NET, Photo Pos Pro, MyPaint, GIMP, Pixelmator, Photoshop, Seashore, 5dfly, IrfanView, Picasa 3, PhotoStudio

6 răspunsuri:
| MeeJenn explică (pentru Lydia28):

Am incercat photofancy, dar nu pot sa salvez imginea straight face Vreo idee?

| Lydia28 a răspuns (pentru MeeJenn):

Vezi ca in dreapta sus, apare Utilizeaza fotografia dai pe buton si apoi iti apare o fereastra cu alte optiuni, eu am dat pe cea de mijloc pentru a o salva pe desktop, si a mers! Succes!

| Loriyka a răspuns:

Pixlr.com