| nOnameFound a întrebat:

Funda love struck...am un samsung s3100 si vreau sa-mi pun parola la mesajehappy de la setari-securitate dar eu vreau sa ii dau schimbare parola pentru ca nu o mai stiu pe cea veche. daca ii dau resetare generala se sterge si parola veche? vreau sa imi pun parola la mesaje ca sa nu le citeasca mama sau altcinevastraight face dar nu ma lasa si am uitat parola veche si am incercat de 10000 de ori parolele p care le-am avut si nu mergstraight face help! fundalove struck

2 răspunsuri:
| danyboy93 a răspuns:

Pai problema e ca si ca sa ii dai resetare generala iti trebuie parola. Daca se intampla sa nu ti-o ceara atunci da, se va sterge si parola veche. Succes!

| MaduU a răspuns:

Daca dai resetare generala se sterg Toate parolele din telefon in afara de Pin...