| ERIS a întrebat:

FundaVOT! Cand conectez un Samsung Galaxy Fit la laptopul Lenovo in incercarea de a copia pozele pe laptop nu gasesc unde trebuie sa intru ca sa pot face asta. Am intrat in My Computer si nu-mi apare nimic, nicio iconita care sa-mi arate ca s-a conectat telefonul la laptop, desi telefonul s-a conectat sigur fiindca imi arata pe telefon. Ce ar trebui sa fac? Sau unde ar trebui sa intru ca sa pot copia pozele pe laptop?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Instructiuni in engleza:

1) Connect the phone to pc with USB wire.
2)Move down top status option.
3) Choose the ""Ongoing USB Connected" option.
4)Finally select "Connect storage to PC" to complete the connection procedure and start transferring data between pc and mobile.

| ERIS explică (pentru dannyel86):

Ms de raspuns, dar nu gasesc in Setari "Stocare in masa"...

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Bagi firul in laptop si in telefon, la telefon alegi stocare in masa, te duci frumos in my computer si o sa-ti arate dispozitiv-ul.