| ravyALEX a întrebat:

(fundita)
1) cat costa un telefon touch screen LG KP500 nou fara abonament
2) gasesc vreaun magazin de la care sa il pot cumpara din bacau sau comanesti. sau
sa il cumpar si sa il trimita prin posta cu plata la ridicarea pachetului...(dar sa nu ma trezesc ca e stricat sau tot sgariat sau ca nu e nimic in cutie big grin)
(fundita)

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

1)si eu am un telefon asemanator(software-ul,adica sistemul de operare e acelasi,sa nu crezi acum ca telefonul tau are android sau ios, e un sistem de operare produs de cei de la LG)dar numai ca am un LG KP501, costa in jur de 400 lei noi fara abonament
20) cumpara de aici : http://www.emag.ro/telefoane_gsm/telefon-mobil-lg-kp500-white--pKP500White
magazinul asta e de incredere,nu vei primi surprize,ca eu de aici am cumparat imprimanta si nu am avut surpize poate cateva greseli de la ei(genul acolo arata ca e in stoc si cand colo nu-l au), in rest, totul e ok

2 răspunsuri:
| Muhteşem a răspuns:

Buna,si eu am LG KP500, dar l-am cumparat de aici din Italia, si am dat 90euro pe el, nu stiu cat costa in tara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-ti raspund de pret deoarece eu sunt din alt oras.Pretul universal ar fi cu abonament la Vodafone cam 7 milioane lei vechiwinking. Acum trebuie sa te interesezi la un centru de la care vrei sa-l cumperi