| marya a întrebat:

! FUNDITA! Am copiat pe un CD muzica(descarcata audio de pe internet) iar cand il bag in casetofon nu merge de ce? Puteti sa imi spuneti cum se face un CD cu muzica ca sa stiu unde am grestit.Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Tenchiu a răspuns:

Dai BURN AUDIO cd, pui aprox 20 de mel (depinde de marimea fiecarei) astepti si gata. Mai poate fi si viteza de scriere o problema deci fii atenta sa fie mai mica. Iar casetofonul tau daca citeste mp3-uri, citeste sigur si track-uri. Succes si sper sa-ti mearga intr-un finalwinking

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
CD-ul merge la casetofon?
Nu-l citește deoarece este track.
Pa, pa.

| zerozero a răspuns:

Create Audio CD?

| Stelistul a răspuns:

Depinde cum e facut CD-ul, track sau mp3, daca e track si nu merge, atunci fa-l MP 3, daca e MP3 si nu merge, fa-l track.Aceasta este din cauza casetofonului, depinde ce fel de CD stie sa citeasca(track/mp3).

Fortza Steaua!