| stefanandrei_1956 a întrebat:

Fundita celui care imi spune adevarul! E adevarat ca la iphone 3gs trebuie sa cumperi aplicatia pentru jocuri, aplicatia pentru busola, pentru internet... e adevarat? Si e greu sa pui jocuri pe iphone 3gs? Sau muzica? Ca vreau sa-mi cumpar. Cei care aveti cum se compora si e complicat? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu trebuie sa cumperi nimic la IPhone. Ai o aplicatie pe el care se numeste CIDIA si de acolo dai jos o alta aplicatie mokka care se numeste INSTALLUS. Prin installus descarci in telefon toate aplicatiile si jocurile (300. 000 la numar)din Apple Store gratuit. Le descarci foarte usor si te inveti repede cu el! Deci nu platesti nimic. Trebuie doar sa-ti faci cont in Apple store pentru a intra in magazinul lor...doar atat! Bafta!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca tu vrei sa platesti nu ai decat! Doar de aceea sunt in Apple store ca sa le platesti! Dar niste baieti destepti au facut un program care se numeste INSTALLOUS si cu el poti descarca orice joc sau aplicatie din Apple store MOKKA (scriu cu litere mari ca sa intelegi notiunea cuvantului) Daca vrei sa te innumeri printre acei baieti destepti si sa descarci mokka atunci descarci! daca nu da bani pe el. Si programele pentru care cereti voi Crakuri pe aici tot cu bani sunt in schimb voi le vreti mokka cand foarte bine puteti sa le cumparati! Am iphone de 3 ani si nu am dat bani pe nici o aplicatie si am GPS pe el de 99$. Oare cum am facut? Solutia este INSTALLOUS! Mai uita-te si tu pe Google my friend http://iphone.purple.ro/tag/installous/ O simpla cautare si te lamureai! nu mai era nevoie sa-ti raspund eu!

| Ryuzaki a răspuns:

Busola si aplicatia pentru internet cum zici tu... cred ca te referi la safari browser, sunt incluse.Ca sa pui jocuri, muzica, filme, e foarte usor.Instalezi itunes, sincronzezi telefonul si le download-ezi de pe app store. Apoi ii faci jailbreak ca sa pui aplicatii crack-uite.Eu sunt foarte multumit de al meu, iti recomand sa-ti iei.

| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Toate aplicatiile le cumperi!happy tocmai de asta telefonul il cumperi cu internethappy. ca sati poti scoate apicatiile.
mi-am luat iphone 4.straight face si am platit cate 5, 95€ la fiecare aplicatie. imagineaza. ti tu! hartile pentru GPS. si alea le platesc

| MikiLovee a răspuns:

Da este adevarat ca trebuie sa iti cumperi aplicatiile si jocurile dar poti sa iti deblochezi telefonul foarte usor, sa ii faci jailbreak, iar atunci o sa poti sa iti pui aplicatii si jocuri piratate si gratis, nu e greu deloc sa iti pui filme, jocuri, muzica sau aplicatii, folosesti itunes care se instaleaza gratis o data ce legi prin cablu usb telefonul la calculator. :*

| stefanandrei_1956 explică:

Vedeti ce zic... chrixsto zice ca a platit, iar ceilalti zic ca nu au platit. Eu ce sa mai cred?