| sebweb a întrebat:

Fundita! Se merita sa schimb un Samsung galaxy s cu un Nokia >e6:?

5 răspunsuri:
| Mihai1972 a răspuns:

Nu se merita sa dai Android pe Symbian! Am avut telefon cu Symbian si e cam naspa! Mai ales ca Samsung Galaxy S este un telefon foarte bun! Este alegerea ta!

| GaBBiii a răspuns:

Buna!
Nu se meritawinking. Mult mai bun este Samsung galaxy.
Pa, pa.

| xOneTwoThree a răspuns:

Nu! Categoric nu! Samsung galaxy e mult mai bun decat Nokia e6. Iti garantez.

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Parerea me e ca da deoarece telefoanele cu tach sunt foarte firave, si nici nu prea poti descarca multe teme sau jocuri

| adelutza2000 a răspuns:

Vrei la schimb un HTC desire?