| BogdyBogdan a întrebat:

Galaxy S2 sau Iphone 4? De ce?

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

Samsung Galaxy S II : Are procesor Dual-Core 1.2 GHZ (automat merge mai bine), camera de 8 mp in loc de 5 si inregistrare Full HD 1080p in loc de 720p, este mai rezistent si are ecranul mai mare (util pentru internet, vizionare filme, videoclip-uri etc.) si este mai subtire si designul mai frumos si bateria. Deci Galaxy S II a intrecut cu mult Iphone 4 si este si mai ieftin.

| GabyG a răspuns (pentru GabyG):

Si ar mai fii si memoria RAM de 1024mb, in loc de 512.

| GabyG a răspuns (pentru GabyG):

De pe telefonultau.eu este cel mai ieftin, dar nu stiu cat de sigur e... Nu am cumparat de la ei, am vazut ca se ocupa de site, fac review-uri la fiecare telefon. Pretul este 1884 lei, cum spuneam nu am cumparat de la ei nu stiu cat de siguri sunt... Daca as fi sa-mi iau eu mi-as lua de la un magazin mai sigur, de exemplu say - partener Orange sau magazine apropiate.
PS: Sunt membru "Junior" pe TPU, nu pot trimite mesaje.

| BogdyBogdan explică (pentru GabyG):

Aa.ok.mersi

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

S2 de departe, daca chiar vrei sa dai pe un telefon cit pe un laptop...

| Castorul a răspuns:

Personal as merge pe S2 deoarece in ultima perioada sistemul Android a devenit din ce in ce mai popular (parca chiar mai raspandit decat iOS), e mai subtire, imi place ca are ecranul mai mare, care foto e de asemenea mai buna decat la Iphone 4 (la 4S camerele foto am impresia ca sunt la fel). De asemnea multa lume zice ca bateria tine mai bine la S2. Dar asta nu stiu sigur happy

| WizKhalifaa a răspuns:

Samsung Galaxy S2, clar!
Procesorul e mai mare!
Mai multi RAMI!
Filmeaza Full HD!
Mai REZISTENT!

Mai e nevoie si de restul comparatiilor?

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Galaxy S2.
am eu.love struck
e cel mai tare
iphone e de fleac acum.laughing

galaxy S are foarte multe aplicatii, are android.happy
si mai nou are foarte multa memorie
iti da casti, USB, card micro SD
fundita?:d

| Dawg a răspuns:

Galaxy S2 all the way. E mult mai bun

| Razvan197 a răspuns:

Galaxi s2 are android si multe programe