| Țoglă a întrebat:

Garanție Altex.
Dacă ai cumpărat un produs de la altex și nu ai primit certificatul de garanție, este o greșeală sau așa se procedează mai nou?
Anul trecut primeam garanția în colet iar anul ăsta doar sufletul.În contul online n-am văzut niciun fel de garanție.
Voi ați comandat de la altex în ultima vreme?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

La produsele de serie ieftine, la care nu merita repararea in garantie, produsul se schimba, doar pe baza dovezii de plata (facturia /chitanta /bon de casa).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu fie garantie electronica daca ai comandat online. Uita-te in contul tau Altex sau contacteaza-i pe ei.