| Ionut4895 a întrebat:

GFX: GeForce 6150 SE nForce 430 este buna placa asta video de ceva? sau e slaba? va intreb pentru ca eu nu ma prea pricep la asa ceva

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Slaba placa video nu este dar de exemplu jocuri gen fps. shooter. masini ceau aparut dupa 2010 nu le poti juca an rest stai linistit placa este buna poti sa o vinzi mai pui ceva siti cauti o alta placa video

| Timotei_Cazacu_1996 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei sa o folosesti, daca vrei sa te joci jocuri mai noi nu este buna.