| alex2009 a întrebat:

Google crome, opera, firefox sau explorer?

Răspuns Câştigător
| MinimalPassion a răspuns:

Google chrome, ti-l recomand, il folosesc de cand a aparut nu am avut probleme cu el. O seara minunata!

69 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Chrome! (si nu se scrie crome )

| lucian a răspuns:

Google Chorme

| Daviiiiiid a răspuns:

Google Chrome big grin

| gatablog a răspuns:

Daca faci un calcul estimativ si grupezi raspunsurile pe categorii, clar GOOGLE CHROME, si eu folosesc, altceva nu mai vreau decat sistemul lor de operare, abia astept sa apara

| ktalin2k a răspuns:

Opera

| AndreYoman a răspuns:

Eu unul ador chrome.
Are multe extensii, teme si multe chestii(poti chiar si folosi motorul de cautare de la internet explorer din goocle chrome.
Este cel mai nou browser si cel mai rapid.

| pwp a răspuns:

Eu am mozzilla si google chrome, si imi place mai mult chrome love struck

deci votez google chrome!

bye-bye

| cryssa a răspuns:

Google chormewinking

| Șosețică a răspuns:

Chromewinking

| AbrudanIonut a răspuns:

Mozilla Firefox se misca foarte bine

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Eu folosesc opera

| Pisicuța a răspuns:

Sincer? Google Chrome

| Genesis29 a răspuns:

Opera

| PeAfara a răspuns:

Clar Mozilla,deaorece este singurul browser in care poti vedea filmele online fara probleme, de asemenea pentru jocuri, si in plus merge foarte bine happy
Depinde pentru ce iti trebuie browserul respectiv.Fiecare are punctul sau forte, insa eu mizez pe Mozilla.

| Bendes a răspuns:

Chrome e rapid bun si ai si Incognito!

| Alex_9631 a răspuns:

Chrome - nu poti pune toolbar(singurul defect),dar este cel mai rapid in rest, cu totul instalat automat, Adobe reader, flash, etc;

| Ady20 a răspuns:

Chrome daca ai net bun
opera daca nu ai o conexiune buna la net
firefox pentru jocuri online
si explorer...pentru nimic laughing

| Kenny a răspuns:

Google Chrome. Si Mozilla e bun.

| georgyana98georgy a răspuns:

Eu folosesc Google chrome si ti-l recomand si ti

| さいゆき a răspuns:

Google Chrome e cel mai bun. Totul se incarca foarte repede si e mult mai simplu de utilizat decat Internet Explorer care e cel mai rau posibil...

| angela89 a răspuns:

Google chrome
se misca cel mai bine dintre toate. mi se pare ca nu consuma atatea resurse ca restul. iti raman paginile pe care le vizualizezi cel mai des. plus ca poti sa schimbi skin-ul la elwinking

| crissmay a răspuns:

Explorer.happy

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Operaaa clar!

| LoStEyEs a răspuns:

Opera din toata inima

| maties a răspuns:

Chrome e cel mai bun!

| Simona a răspuns:

Google chrome, este cel mai bun!

| CookieșiParty a răspuns:

Google Chrome Canary.Eu sunt pe acest site de mult timp.

| TiKi_2597 a răspuns:

Crome big grin

| AndreeaG2011 a răspuns:

Firefox