| kegrtteger a întrebat:

(google si calculator)Deci. Fara deci. Eu am disk ul C plin iar cand vreau sa descarc ceva de pe google fisierul/jocul se descarca automat acolo. Cum sa fac sa se descarce in diskul D care e mai gol?

Răspuns Câştigător
| Dinu_Rares_1998 a răspuns:

Deci! fara deci! daca esti pe google hrome te duci la cele trei lini de langa x in dreapta dai clic pe ele apoi pe setings dai in jos apoi pe Show advanced settings... si te uiti si va scrie downloads si iti apare ca salveaza in c! dai change si selectezi unde sa se descarce! FUNDA?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai simplu:
In meniul Start, dai click dreapta pe "My Documents" si MUTI tot pe D:\My Documents
Folderul "Downloads" se afla in el.
Procedezi la fel si cu pozele si muzica, daca raman in continuare pe C:

| MajinVegeta a răspuns:

Depinde ce browser folosesti, in functie de browser gasesti la setari.