| anonim_4396 a întrebat:

Hai noroc! Acum cateva minute am varsat din greseala pe cablul textil de la casti cola. Acum ele merg dar as vrea sa stiu daca vor exista sau sa ma astept la repercusiuni

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi prin textil? Ai sfori in loc de cablu?

| gabicoo a răspuns:

Dacă se strică te bate măta de te rupe!
Astea sunt repercusiuni!
laughing
Funda?

| Bizon95 a răspuns:

Poti sa bagi orice cablu de orice fel in apa, cola sau orice lichid nu il topeste (adica fara acid, alcool 96grade, etc.) si nu se intampla nimic atat timp cat lichidul nu ajunge in afara izolatiei din plastic
cu alte cuvinte, atat timp cat a ajuns numai pe cablu, nu pe mufe sau casti, si iti merg, nu o sa ai nici o problema, oarecare!