| AlecuAlex a întrebat:

Hai noroc TPU, am si eu o intrebare, exista imagini pentru dekstop care atunci cand lasi sa cante muzica in fundal sa se observe asta, adica sa faca cu liniutele alea...

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Imagini nu.
Exista pluginuri de rainmeter care pot face un efect de Audio Spectrum pe orice wallpaper dorești.

https://www.deviantart.com/......nnc.rmskin

Retine că vei avea nevoie și de programul rainmeter înafara de skin-ul pe care l-am pus mai sus.

| AlecuAlex explică (pentru PainTech):

Aha am aflat de acest rainmeter da nu stiu cum sa instalez acel pluging si nici sa editez la el ceva

| Crsiti92134 a răspuns:

Da, este WallPaper Engine.