| Razzvan5444006644 a întrebat:

Hai salut,as vrea sa cumpar asamblare pc de pe site ul celor de la pc garage.Din cate am vazut iti instalează si sistemul de operare.

Acum intrebarea este,ce sistem de operare,pentru ca ei nu menționează,poate fi windows 10, 11 sau linux,chiar nu imi dau seama, imi poate spune cineva?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

PC Garage iti ofera un nou serviciu personalizat.

Serviciul vine in ajutorul clientilor ce achizitioneaza de la PC Garage un produs software si doresc sa fie instalat de un specialist.

Daca cerinta ta nu se regaseste in lista de aplicabilitate, trebuie doar sa ne contactezi si sa ne explici ce iti doresti. Noi ne vom consulta cu specialistul nostru si iti vom comunica modul in care se poate rezolva cererea ta.

| 120bulevard a răspuns:

Daca iti iei sistem de gaming e logic ca o sa-ti instazele un Windows 10 macar, doar nu linux naiba laughing

| DaniTIRB a răspuns:

Raspunsul pe care l-a dat aditimus este putinel ambiguu si foloseste multi termeni "elevati". Pe scurt, alegi ce sistem vrei tu sa iti instaleze. Daca le ceri sa iti instaleze Windows 11, ei se conformeaza si iti instaleaza Windows 11.