| Annellisse a întrebat:

Haloow TPU. Am si eu o problema. Am un adaptor de card microSD care nu merge.Il bag in pc se aprinde un beculet se stinge si nu se intampla nimic. De obicei beculetul ramanea aprins pana il citea calumea. Cardul merge in telefon. Si adaptorul functioneaza perfect in camera de filmat. Please HELP

2 răspunsuri:
| Geolino a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cand am bagat windowsu. ma chinuiam cu un adaptor. daca ai laptop. cauta Driveru pentru SD reader pe net, sau zi-mi marca de la pc ca til caut eu

| Marius_Alexandru_1994 a răspuns:

Incearca alt port USB.