| West_CeZar_2002 a întrebat:

Hard diskul este incadrat la memorie externa? Asa ne-a predat profesoara de info si vreau sa stiu daca e adevarat

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbind de memoria NEVOLATILĂ, unul ca ăsta, da

https://altex.ro/......EA1000400/

| Ionut73027 a răspuns:

Salut,iar dau de profesori/profesoare incompetente care nu stiu de capul lor, si niciodata Informatica nu este luata in serios...
Hard Disk urile pe care le stim. Cele clasice, au fost mereu Stocare Interna..Sunt si exceptii in care, cum a precizat si colegul..sunt si Hard Disk uri externe.
Eu zic sa o intrebi la care dintre Hard disk uri s-a referit, cele de 2, 5 externe sau 3, 5 Interne.
Dar slabe sanse sa va spune de cele externe...

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut73027):

" Ionut73027; iar dau de profesori/profesoare incompetente care nu stiu de capul lor"

ooo ce geniu avem p-aici! Un moment... mai zi odată, să luăm notițe!