| BlizzardOnly a întrebat:

Hard Disk-ul meu extern incepe sa ticaie si sa sa se inchida sau sa se deschida. ce ar putea avea?

6 răspunsuri:
| iler a răspuns:

Salut, are un defect fizic ( incearca sa copiezi tot ce se poate dupa el...)
il poti folosi in continuare..., dar o sa te lase...( back-up)

| tr3ig a răspuns:

Probleme cu bad-uri asa se intampla la hardurile externe, se duc repede, sfatul meu este sa iti treci pe calc ce ai important pana nu se strica de tot si dupa sa iti cumperi altu

| Valutzzzu a răspuns:

Ai nevoie de unul nou.

| andreyy96 a răspuns:

Verifica si cablu.

| Phantom933 a răspuns:

E vechi..cumpara unul nou
Funda?

| BlizzardOnly explică:

Nu are nici un defect nu are nici bad! si nu e vechi! era de la drivere! ticaitul se aude de la capul de citire! sunteti boti!