| AvoidingFailure a întrebat:

Heeei. happy Am si eu o problema la care sper sa ma puteti ajuta. Cand imi conectez castile la laptop muzica se aude atat la casti cat si la boxele propriu-zile ale laptopului? e pot face? tin sa mentionez ca totul a mers bine pana acum iar mufele nu sunt puse gresit. happy

2 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Incearca, daca ai Windows 7 sa te duci pe la Volum -> Volume Control Settings si sa bifezi doar Headphones... poate te ajuta cu ceva!

| AvoidingFailure explică:

Propriu-zise. Imi pare rau.