| irinuk28 a întrebat:

Heeei, cu ceva timp în urmă, mi-am făcut o adresă de e-mail (o nouă adresă). Toate bune și frumoase, pana am văzut că trebuie și numărul de telefon.Neștiind că e obligatoriu, am scris un număr de telefon inventat worried, iar de cateva saptamani, cand vreau să mă loghez pe Facebook, îmi tot apare o fereastră unde mi se cere să confirm că adresa cu care mi-am făcut contul de Facebook, este validă(bineînțeles, acea adresă este cea pe care am făcut-o "greșit"). Și cum asta nu ar fi de-ajuns, acum nu îmi amintesc parola.Am scris ID-ul, am dat pe 'Forgot your password', și...mi s-a trimis un anume cod cu care pot schimba parola, pe acel număr inventat oh go on.
Acum, întrebarea mea este:
Pot să schimb cumva numărul de telefon? Și dacă da, cum, pentru că altă modalitate de a afla parola, nu este sad!
Aștept să-mi spuneți voi dacă știți.
Dau FUNDĂ. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Chiar daca numarul era inventat, trebuia sa il notezi pentru ca se pare ca exista. Si ar fi trebuit sa suni la acel numar sa povestesti si ce ai patit si poate ca iti spunea codul. Se pare ca numarul de telefon nu merge sa-l schimbi la yahoo. In concluzie, trebuie sa-ti faci o noua adresa de e-mail si un nou cont de Facebook. Imi pare rau pentru tine.

| irinuk28 explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Hm, numărul inventat are șanse să nu existe, iar contul de Facebook, nu are așa mare importanță. Dacă se pierde, asta e oh go on. Deocamdată văd că merge chiar dacă de fiecare dată mi se cere să trimit un e-mail de confirmare la aceasta adresă.
Oricum, mulțumesc pentru răspuns...o să văd ce pot face happy.