| anonim_4396 a întrebat:

Heei!
Am intrat pe Europass să-mi modific scrisoare de intenție (facuta tot pe același site) si de la punctul 3 (modificare) nu mai pot înainte spre a alege formatul, deci modificările nu mi se salvează. Aveți idee de ce?
Am incercat si pe telefon si e la fel sad

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Au schimbat formatul si e extrem de aiurea. Poate ai ratat sa completezi ceva pe la punctul 1 sau 2. Eu mi-am actualizat CV-ul si aveam cateva chestii de corectat altfel nu ma lasa sa trec mai departe. Poti sa le dai mail sa le explici problema. Daca nu, incearca sa o refaci.