| emega a întrebat:

Heei! Folosesc un modem de la Vodafone si de cateva zile imi apare aceasta eroare cand pornesc laptopul: http://i47.tinypic.com/43s5x.jpg. Am incercat sa-l dezinstalez, iar apoi sa-l instalez din nou, nu a mers. I-am dat run as administrator, same goddamn thing. Nu stiu ce naiba sa-i mai fac. Daca va ajuta cu ceva am un Hp pavilion dv7, Windows Vista 32bit, Avg ca antivirus, net de la Rds :-L... Nu ar fi problema ca nu mai am net, (vot, funda, stiti voi). Pupici!

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ai verificat si pe un alt laptop?

| emega explică (pentru laptopnews):

Aa, nu. Problema a aparut de vreo 2 zile, nu am avut timp... M-am gandit si la chestia asta, dar nu am avut alt laptop ca sa incerc. Poate incerc in weekend si te anunt... Nu ai vreo idee ce ar putea fi in afara de asta? *falls on face*

| laptopnews a răspuns (pentru emega):

Pai trebuie sa vezi daca functioneaza pe alt laptop ca sa iti dai seama de unde e problema. Succes!