| dirtyraccoon a întrebat:

Heei! Stiti ceva aplicatii de ascultat muzica care sa nu iti ceara sa platesti dupa o anumita perioada de timp?

Răspuns Câştigător
| Julien99 a răspuns:

Soundcloud

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Desigur, dar e o problema la intrebarea ta. Te referi la servicii de streaming (Soundcloud, Bandcamp) sau la playere (AIMP ftw, pe orice platforma, AIMP e tata lor)?

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Soundcloud(nu are chiar asa multe melodii ca Ytb si unele sunt remake-uri ieftine).Mai bine descarci melodiile si ai exact ceea ce iti place sau daca ai Mb asculti pe Ytb.

| DariusBoțan a răspuns:

Juoice