| Blondiii67 a întrebat:

Heei TPU! Am o tableta Allview AX4 Nano si as vrea sa ii cumpar o husa. Aceasta mi-a placut foarte tare: http://www.protableta.ro/......tura-.html
Intrebarea este: Cum pun tableta in husa? Trebuie lipita sau voi putea sa o dau jos din husa cand vreau? Si daca cineva stie sau are asemenea husa sa imi spuna daca are locuri speciale pentru camera, difuzor, butoanele de pe margine. P.S: SCUZATI VA ROG CATEGORIA!

1 răspuns:
| Violetddm18 a răspuns:

Poti sa o dai jos cand vrei pur si simplu o pui pe tableta...e tare husa..in plus o sa iti dai seams mai mult cum o pui cand ai husa in mana,,,... funda te rog