| Anonimaa27 a întrebat:

Heei TPU. As dori sa îmi cumpăr un Iphone 6 Plus sau Iphone 7, cam pe la începutul verii. Întrebarea mea este dacă pot folosi cartelă de RDS în Iphone-uri.

Multumeesc anticipat, dau funda!

Răspuns Câştigător
| NegriaCiprian a răspuns:

Da, poti folosi. Iphonurile sunt deschise la orice tip de cartela.

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Da poti.

| Raul55555 a răspuns:

Salut,am cateva cunostinte care au cartela de la Digi si au Iphone, deci da se poate, dar e rau ca nu prea ai minute nationale

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Raul55555):

Cum nu ai minute nationale breh? E 5 EUR nelimitatul. Sau cu 2 EUR ai 200 - pentru mine mai mult decat suficient. Bine, daca iti place sa povestesti rahaturi lipsite de importanta la telefon gen azi mi-am luat blugii rupti in genunchi ca aia cu turul la 15 centimetri de asfalt nu se potriveau cu norii de pe cer, partea a doua.