| Husqvarna a întrebat:

Heei TPU, de ce nu ma lasa sa pun un film de 4g ("giga") pe un stick de 7? Zice ca filmul e prea mare dar sticul e gol...
Funda!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Click dreapta pe stick - > "format..." -> la 'file system" selectezi "NTFS" (schimbi formatul din FAT32) salvezi/start si gata. Ca sa schimbi acest format ai grija sa nu fie nimic pe stick, altfel va sterge acele fisiere!

1 răspuns:
| Răzvi4Deni a răspuns:

Trebuie sa dai click dreapta pe stick, si pe format. O sa-ti apara capacity, file system, selecteaza NTFS, si bifeaza allocation unit size si selecteaza default. Ar trebui safunctioneze, daca spui ca nu ai nimic pe el.