| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Heei TPU!

Se merita sa-mi cumpar o tableta ( Samsung Galaxy Tab 2 P3110 7" )? Ma refer, sunt folositoare sau sunt o pieredere de timp? As vrea argumete PRO si CONTRA.

FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Ionutzu_6007 a răspuns:

Nu e deloc faina... daca ai bani sa o iei (fara abonament ma refer) asa e convenabil dar nu ai net. daca o iei la abonament dai 9 euro pe luna cel mai mic abonament si ai net nelimitat +ca dai vreo 3 milioane sau 2 in avans(pe 3 luni)

2 răspunsuri:
| adybutterfly a răspuns:

Sfatul meu este sa iti iei un ipad 2-3-4 de la Apple, eu am un ipad 2 si sant extraordinar de multumit!

| noneofyourbuisness a răspuns:

Nu prea! M-ai bine iti una la un pret mai rezonabil si cu restul iti mai alte chestii! Parerea mea!