| zuzaaaaa a întrebat:

Heei. Vreau să-mi iau un telefon nou, dar nu știu care e mai bun dintre Samsung Galaxy j3 pro 2017 sau J5 2016. Păreri?

5 răspunsuri:
| Salu134 a răspuns:

Eu îți recomand Xiaomi, sunt acele telefoane care au cel mai bun raport preț-calitate. Telefonul care ți-l recomand este Xiaomi Redmi Note 4x, el fiind în mai multe tipuri de versiuni. La acea sumă poți lua cel mai bun, cu un procesor cu 8 nuclee, cu 2.0 ghz frecvența, 4gb ram și 64gb memorie, nu în ultimul rând bateria 4100mAh. Însă J3 pro vine cu o baterie de doar 2600mAh. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4x-8580.php

| IFeelS0Alone a răspuns:

Mm j7 2016 de un an si se misca la fel ca in prima zi. Din ce am vazut j5 este un telefon la fel de potent diferenta fiind doar la ecran. Iar j5 cu Android 7 (de curand a primit update) este super! Toate cele bune!

| xUnicatYT a răspuns:

Bună la bani aia ai putea sa iei un j7 îl recomand chiar și acum îl folosesc și nu are pic de lag sau poți sa iei un huawaei p9-p8 lite nici lag nici nu se încălzește debea peste 3 h(de folosință non stop) se încălzește. Fundă te rog?

| anonimg a răspuns (pentru xUnicatYT):

Funda nu folosește la nimic. Ea este doar o apreciere pentru un răspuns bun. Am si eu o mulțime dar nu am ce face cu ele; ti le-as da pe toate daca as putea.
Si eu sunt de acord pentru j7.
J5(2016) este mai bun decât j3(2017).