| Antoniska25 a întrebat:

Heeii!
Cum pot face un cuncurs cu premii reale pe o pagina de facebook?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Diiiidi a răspuns:

Buna Antonia! Este foarte simplu! Iti gasesti un sponsor, sau poate chiar tu vei fi sponsorul.Cauti ceva lucru sau cumperi ceva care il vei oferi in dar. organizeaza concursul pe baza a ceva:ex.Cel mai frumos machiaj...primeste o trusa de machiaj
Cei mai frumosi ochi primesc o oglinda cu autograful/ele adminului/adminelor paginii.Intelegi?
Bafta!
Xo:*

| Antoniska25 explică (pentru Diiiidi):

Am inteles dar nu chiar tot. Cum fac rost de un sponsor si daca eu cumpar premiile cum le dau concurentilor sa zicem ca eu sunt in Arad si ei sunt in Bucuresti?

2 răspunsuri:
| Diiiidi a răspuns:

Pai le spui sa-ti deie adresa pe privat(adica numai tie)pe mess sau stiu eu. apoi le trimiti prin posta