| Miri983 a întrebat:

Heey! Am o mică mare problema. Am dat follow la ft multi oameni pe Instagram și de vreo 5 zile când incerc sa dau follow cuiva primesc un mesaj de genul "acțiune blocata, te rugam sa încerci mai tarziu, spune-ne dacă am făcut o greșeala". Cum fac sa repar chestia asta? Sau in cât timp o sa am voie sa dau follow?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai prea multi urmariti deja, ai atins plafonul maxim.
Daca stergi din ei cativa zeci, atunci probabil iarasi vei putea da "follow", pana ce nu se umple iarasi "sacul".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai zăpăcit instagramul cu atîtea follow uri, te au blocat ăia.

| Sofer a răspuns:

Te-au blocat temporar cateva zile. mai da si tu unfollow la unele persoane daca ai prea multi.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Încearcă să le dai unfollow unora. Ia în considerare și răspunsul lui DoarEu40!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-a fost restricționat temporar. Asta pentru ca te-ai abonat la prea multe profile intr-un interval prea scurt. Te vor debloca. Când? Nu știu!

| EmanuelT a răspuns:

Trebuie să aștepți, nu faci nimic câteva zile că te vor debloca ei
Și mai ușor cu follow rile