| Andya a întrebat:

Hei!:)
1.Cand deschid o fila noua(Mozilla) imi apare un site(http://search.babylon.com/? babsrc=NT_ss&mntrId=64470307000000000000001f1f3467a2&tlv er=1.4.19.19&affID=19445)
Cum pot sa fac sa nu mai apara?:((
2.Am dat la Control Panel-Add/Remove. si am eliminat Yahoo Toolbar, dar nu disparX(
Ce pot as fac?:((

4 răspunsuri:
| Visage a răspuns:

Cel mai simplu sus ai o bara File, Edit, View...
Dai pe tools/unelte->options/optiuni->si acolo la Home Page scrii ce pagina vrei sa ai in general
Daca vrei sa iti apara o pagina goala tot asa numai ca acolo ai When firefox starts(Cand firefox porneste)-Show my homepage(Arata`mi pagina de inceput)
si selectezi acolo show a blank page.a 2a optiune :p

| Costel_Ispas_1986 a răspuns:

Deci e mai simplu decat credeti, si eu am incercat toate variantele iar una merge 100%.
Mergi in unelte, ajutor, informatii depanare iar pe urma ai in dreapta reseteaza firevox. Asa dispare sigur si nu o sa va pierdeti nici istoricul cum va spune initial pentru ca se salveaza intr-un folder de unde dumneavoastra recuperati pe urma doar ceea ce doriti.

| Anonymous_6119 a răspuns:

Neah... nu e vorba de nicio bara sau ceva de genull.ci este vorba de un program pe care tu l-ai instalat mai demult sia cum, bruiaza conectiunea netului. Incearca sa cauti in P.A acel program numit babylon si sterge-l, apoi restarteaza-ti pc-ul. Succes!

| RockerGirl a răspuns (pentru Anonymous_6119):

Scuze.ce inseamna P.A?