| alexalx1234 a întrebat:

Hei. Addon-urile de la Kodi pentru Windows functioneaza si la Kodi varianta pentru Android?

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

In nici un caz, sunt doua sisteme de operare diferite, deci add-on-urile trebuie rescrise/recompilate pentru fiecare in parte.

| Denision a răspuns:

Salutare.
Acum am verificat pe televizorul personal Sony Bravia 4k, Android 6.0. Programul functioneaza doar ca acel chit de instalare nu se descarca pe android..Scrie faptul ca nu se poate face conexiunea la server.Asta a fost pe un televizor cu sistem de operare Android, acum cine stie, verificati pe un telefon mobil dar prima oara sa va uitati la modelul de versiune deoarece nu ruleaza pe Android 4. O zi buna si mult succes!