| cristina_vlad a întrebat:

Hei, ajutor repede TPU. Nu stiu ce s-a intamplat sau ce am facut la tv, insa au disparut mai multe canale. Cum le pot avea inapoi? Daca afla ai mei cine stie ce imi fac. Efectiv butonam telecomanda, dar chiar nu stiu ce am facut. Vreau sa am acele canale inapoi. Cum fac?

1 răspuns:
| RRoberto2018 a răspuns:

Cristinoo,relax...
Nu ai facut nimic rau, dale-n colo de canale! Da o scanare/cautare si ti le gaseste pe toate si le pune la locul lor." Daca afla ai mei cine stie ce imi fac. " laughing) Asta e tare! Da' ce-ar putea sa-ti faca pentru atata lucru?