| Lora12319 a întrebat:

Hei! Am acasa o tigara electronica.Nu mi-a facut probleme deloc pana acum,in schimb,aseara imi mergea si dintr-o data,cand apasam pe buton,nu se mai aprindea beculetul. Am bagat`o la incarcat,se aprinde beculetul,are baterie,iar cand o scot de la incarcat si apas pe buton, nu imi merge, nu se aprinde beculetul.
Funda!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Cineva acolo sus te iubeste si vrea sa te lasi de fumat. Asculta-l. Acolo sus nu insisti.

Răspuns utilizator avertizat