| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am avut niste poze pe un cont si l-am sters dar daca imi scriu numele pe google ele apar acolo... deci cum le fac sa dispara? FUNDA

5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ceva pornache? Cum te cheama?

| Lisiele a răspuns:

De aia nu-i bine sa pui poze cu tine pe net pentru ca nu le mai poti face sa dispara.

| Kiki2001 a răspuns:

Mersi tuturor. dar am reusit si nu am sters contul EdEddEddy... si erau doar doua poze mai vechi... am vrut sa le sterg din cauza ca au fost mai vechi ...JONY6000

| Kaia_Petronel_1992 a răspuns:

Incearca asta http://goo.gl/eZwcJ6
am patit si eu asemanator.
bafta

| EdEddEddy a răspuns:

Singura sansa ca sa-ti dispara pozele de pe google..la scrierea numelui tau, este sa stergi contul creat si anume contul pe care pozele au fost introduse.