| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a întrebat:

Hei. Am deschis in dimineata asta calculatorul si am intrat in D unde aveam mii de poze. Surpriza, nu mai era nici una. Nu le am sters nici eu nici altcineva. Cine stie ce pote fi? Sa fie virus? Cum sa procedez? >.<

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

1)Verifica in recycle bin sa nu fie acolo.2) nu mai scrie nimic pe partitia aia unde erau pozele si sunt programe cu care poti incerca sa le recuperzi

| Otto2014 a răspuns:

Da,virus!
Descarca asta: https://www.malwarebytes.org/ si scaneaza, vezi daca rezolva.

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 explică (pentru Otto2014):

Mersi. Mai am vreo sansa sa recuperez informatia?

| Otto2014 a răspuns (pentru Bunoiu_Roberta-Maria_1998):

Se poate.
Poate virusul ascunde acele poze.