| Scarlettt a întrebat:

Hei! Am in PC vechi cu in windowsxp reinstalat anul trecut. Nu are licenta si imi facea multe peobleme. Pana acum o saptamana cand l-am aprins si imi aparea x ul la internet spunand "LIMITED OR NO CONECTIVITY ". am inteles ca e o eroarea de la packul 3
. Mentionez ca intrnetul de la acelasi router pe laptop say telefon merge Fara probleme. As vrea sa rezolv problema la windows cat mai repede Fara sa il reinstalez acum. Solutii sa mearga?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Reinstaleaza si vezi, xp nu e windows prost doar daca nu e piratat

Răspuns utilizator avertizat