| samara2 a întrebat:

Hei, am instalat ACDSee Pro.v4.0.237, am introdus "Serial Number", totul OK dar când deschid programul îmi apare eroarea asta: http://imageshack.us/photo/my-images/256/capture20120707 223227.jpg/ Ce pot face?

2 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Nu merge imagine,, descarca alta versiune de program daca-i piratat. funda?

| samara2 explică (pentru śĩĿṽịṻ):

Am versiunea asta de mai demult şi n-am avut treabă. Acum câteva zile mi-am reinstalat Windows-ul şi nu mai merge. Am încercat şi cu alte versiuni dar când să introduc "Serial Number" îmi apare o căsuţă care mă atenţionează că nu-s conectată la Internet... dar sunt.