| FlorinCiokan a întrebat:

Hei am instalat Windows 8.1 și nu îmi apare partiția D. Cum fac sa apăra? La Disk management apare dar e cu albaștru asta însemna ca funcționează dar in computer apare doar c unde e windowsul. Ce fac? E laptop Asus x554ld

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Fa o poza la disk management. Aveai date in d? Ai incercat sa dai click dreapta pe ea si sa ii dai assign letter to partition?

| FlorinCiokan explică (pentru WxRo):

Multumesc, tu ai zis primul scuze tu "meritai" funda.

| WxRo a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Stai linistit happy ma bucur daca ai rezolvat problema. asta e ceea ce conteaza