| RamonR a întrebat:

Hei... am internet prin cablu cu viteza mare dar trafic redus, as vrea sa stiu cam cat timp pot sta pe net in functie de trafic, cei de la internet spuneau ca pot descarca 3 filme si pot intra pe facebook cu acest trafic, dar de obicei mai stau si pe youtube sa ascult muzica si as vrea sa stiu cam cat consuma din trafic navigatul pe youtube si cat trafic am ( GB ) pe luna?

3 răspunsuri:
| Heliodor a răspuns:

Depinde putin si de telefon.
Cu un telefon hd, de 5, 5 cu densitate pixel 230, consum in medie cam 2-3 gb de net.

| Heliodor a răspuns (pentru Heliodor):

Stai asa, scuze... cum adica trafic redus la net prin cablu?
la cine te-ai abonat? marfa teapa

| RamonR explică:

Adica am net prin cablu pe pc. are viteza buna dar traficul redus la asta m-am referit. nu stiu cat e traficul pentru site-urile video ca youtube.