| larrii a întrebat:

Hei. Am Lg GS290, si cand vreau sa trimit un MMS imi spune ca mesajele nu pot fi trimise/primite. Ce pot sa ii fac? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

PAI ATI TREBUIE SETARILE DEPTNDE CE RETEA FOLOSESTI ADICA Orange sau etc pe Orange este steluta 100 diez si intri an meniu si vezi k trebuie sa dai unde scrie setari ai pnt toate

| Skiipper a răspuns:

Este necesar sa iti activezi serviciul MMS sunand la serviciile retelei tale.( te avertizes ca MMS-urile sunt destul de scumpe asa ca nu iti recomand ) happy

| larrii explică:

@skiipper sunt pe abonament si am pe luna 10 MMS-uri gratuite.si as vrea totusi daca le am sa le consum :d multumesc oricum >big grin