| GiovanniVDM a întrebat:

Hei, am nevoie de ajutor cat mai repede. am in fisier jar dar imi apare ca un fisier zip si cand il deschid mi se deschide in WinRAR, cum il pot face sa se deschida in fisier jar?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când instalezi Winrar selectezi toate formatele prin care el poate să îl deschidă, de ex:iso; nrg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta, open with, java. straight face Ce e asa greu?

| AndreiM77 a răspuns:

Deschizi propietatile fisierului si setezi sa se deschida cu java jar... am uitat exact denumirea, dar teoretic il arata chiar printre primele.

| aj3k16lm a răspuns:

Click dreapta pe fișier > Open with > Choose default program. > caută folderul Java și deschide fișierul cu acesta.