| alexandra2222 a întrebat:

Hei! am nevoie de ajutor! sad mi s-a spart parola de la facebook si de la id cum pot sa le recuperez? puppy dog eyes FUNDA

4 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Ti s-a schimbat parola sau doar stie cineva parola? ptca daca doa o stie o poti schimba parola si dupa o schimbi si la facebook.astept raspuns

| octha a răspuns:

Schimbare parola messenger(in cazul in care stii parola)
1 logheazate pe mess
2 sus stanga ai messenger(klik pe el)
3 klik pe my account info
4 se deschide fereastra de net
5 ai acolo change password(si o schimbi)

pentru facebook
1 logheazate pe facebook
2 ai sus colt dreapta un cerculet care e setiings(klik pe el)
3 shange password edit/editeaza
4 salveaza noua parola.
5happy e gata

| Alexander121 a răspuns:

Si tai fost schimbata?
prima data trebuie recuperata acea de al yahoo, ai un email alternativ? unde poti primi parlola noua? intra pe yahoo.com...scrieti contul scrie o paraloa,, oarecare..si dupa aia dai acolo i forget my pass..si iti schimbi parola, dupa aia mergi pe facebook si intri iti scrii emailu o parola oarecare de 2 3 ori, si dupa aia iti va da sa schimbi parola si pentru a putea finaliza parolo iti va da sa recunosti cativa prieteni ce ii ai in lista de fb.si ti-o schimbi, la final intri pe email si te uiti la pass noua de pe fb si gata
bafta