| Thrgmr25 a întrebat:

Hei. Am nevoie de ajutor. Vreau sa imi cumpar un laptop dar nu prea stiu daca pot sa joc pe el niste jocuri gen Minecraft Unturned etc. Deci nu vreau sa cumpar special pt gaming ca acelea sunt prea scumpe si eu am un buget de 1800. M-am gandit si la varianta de desktop pc pt ca am monitor si intelegeti voi... Dati-mi va roh idei de laptop sau desktop dar sa pot juca jocuri ca si cele de mai sus si sa pot sa lucrez in office mai mult.

Răspuns Câştigător
| frunzarescu a răspuns:

In primul rand laptopurile nu sunt pentru jocuri.
Iti recomand acest sistem PC http://bit.ly/1Q4VFsf Are procesor Intel la 3, 7Ghz, 4Gb memorie, hard disk de 1024Gb, placa video nVidia de 2Gb DDR3, Wifi incorporat.
Daca totusi vrei laptop atunci iti recomand sa mergi numai pe Dell. Spre exemplu acesta http://bit.ly/1NZA6Sa are caracteristici super la pret mic. Este cu procesor quad core, hard de 500Gb si costa numai 1299 lei.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Atunci iese din discutie laptopul!