| anonim_4396 a întrebat:

Hei happy am o imprimanta lexmark x1190 si nu am cd de instalare.big grin am luat driverul de pe net si am instalat dar nu imi merge scanner-ul... si nici iconita accea cu optiunile de la imprimanta nu imi apare nicaieri si imi dadea un fel de eroarethinking mentionez ca am windows 7 big grin

1 răspuns:
| TPUajutor a răspuns:

Clar e totul nasol nu ai pus driverul necesar ai nevoie de driver pack http://driverpacks.net/driverpacks daca nu reusesti aici descarca un pachet de drivere universal si el sa sati detecteze automat cel lipsa si o sal si instaleze succes.