| f2ff2fl12f a întrebat:

Hei, am o intrebare.
Ce se intampla daca bagi un stick USB In portul USB de la calculator? Sau ce se intampla daca uzi placa de baza? laughing iei foc sau se strica doar placa de baza, asta e intrebarea in special.
(NU VREAU EU SA FAC ASTA, e doar o curiozitate. Nu sunt atat de nebun incat sa stric ceva intentionat.) E o curiozitate ciudata dar laughing
Mersi tongue

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica vor sa faca dragoste? Referitor la categoria la care ai postat.

| f2ff2fl12f explică (pentru darrio2007):

Ori raspunzi la intrebare, ori nu mai raspunde. Intreb unde vreau eu, tu raspunzi daca vrei sa raspunzi. Daca nu, du-te la alta intrebare, pusa mai corect.

| darrio2007 a răspuns (pentru f2ff2fl12f):

Posteaza la categoria corecta si iti raspund corect. Nu te miri ca sunt singurul care ti-a raspuns?

| floresdemayo a răspuns (pentru darrio2007):

Poate că era bine postată și la categoria "Dragoste și sex"! :))

"Ce se intampla daca bagi un stick USB In portul USB de la calculator... "

Vrei să vezi? ))

https://www.instagram.com/p/BnmTnuql3Hy/?hl=ro&taken-by=i.dont.want.one_

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Subtil mod sa inveti copiii la... tehnologie... laughing

| f2ff2fl12f explică (pentru floresdemayo):

M-ai facut sa rad laughing

| f2ff2fl12f explică:

Ce se intampla daca bagi un stick USB ud in portul USB* scuze happy