| anonim_4396 a întrebat:

Hei,am o întrebare dacă îmi puteți spune cum pot să-mi închid contul pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| MissADEEL a răspuns:

Pentru a îl închide (dezactiva):
Account settings - Security - Deactivate your account. Apoi precizezi motivul și, după, poți reveni oricând logându-te
Pentru a îl șterge permanent, dai click pe linkul acesta când ești logată:
https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account
Dacă te răzgândești, ai timp să te loghezi pentru a îl reactiva timp de 14 zile.