| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Hei, am o întrebare, mi-am cumpărat sticla de protecție la Redmi 6a și n-am pus-o bine, am scos și să pun din nou și am pus corect a doua oara dar mi-a intrat aer și nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| DaniGl a răspuns:

In mod normal bulele de aer ar trebuie sa dispara in 24 de ore sau mai mult.

| Denis_Denis_1998 explică (pentru DaniGl):

Dar am și bile dar și linii pot sa fac ceva sau nu

| Nicolas1338 a răspuns:

Poti, dar cam greu. Inainte sa o pui normal ar trebui sa cureti telefonul foarte bine de orice mizerie si sa incerci sa pui folia cat mai bine.

In cazul tau, poti sa iei o batista sau chiar cu unghia si sa apesi pe bula de aer incat sa o tot impingi spre marginea sticlei. Alta metoda nu prea este.