| MeRiLoXx a întrebat:

Hei! Am o mare problema. Am scris in WordPad o poveste ( pe laptop)si am iesit din camera. Cand m-am intors, am descoperit ca povestea nu mai era acolo si zicea ceva de actualizari. Chestia e ca nu salvasem povestea. Exista vreo sansa sa o recuperez? Nu am chef sa o scriu din nou.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu! Daca nu opresti actualizarile, cine te pune sa stai cu ele pornite...

| SasNetRomania a răspuns:

Daca nu ai fi inchis acea poveste din "X" dupa, o puteai salva apasand ctrl z.